Regulamin

Witamy Państwa serdecznie w naszym Ośrodku i życzymy miłego pobytu. Będziemy wdzięczni za przestrzeganie zasad zawartych w niniejszym regulaminie, który ma służyć zapewnieniu spokoju i bezpieczeństwa naszych gości.

 1. Doba noclegowa trwa od godziny 14.00 w dniu przyjazdu do godziny 11.00 w dniu wyjazdu.
 2. Należność za pobyt pobierana jest w dniu przyjazdu, zgodnie z ustalonym przez Państwa terminem rezerwacji pokoju. W przypadku wcześniejszego wyjazdu niż w rezerwo­wanym przez Państwa terminie, należność za całość pobytu nie ulega zmianie.
 3. Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja terminu i pokoju. Nie gwarantujemy zapewnienia zakwaterowania osobom nie posiadającym rezerwacji. W przypadku wcześniejszej rezerwacji stosuje się uprzednią wpłatę zaliczki w wysokości do 30 % ogólnej kwoty zamówienia.
 4. Zaliczka jest zwracana w całości w przypadku, gdy nie dojdzie do realizacji usługi z winy właściciela obiektu.
 5. Zaliczka przepada w całości w przypadku odwołania przez klienta rezerwacji pobytowej.
 6. Prosimy o zachowanie ciszy nocnej w godzinach od 22.00 do 6.00.
 7. Prosimy o zamykanie wejścia do obiektu na klucz.
 8. Obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu oraz używanie otwartego ognia na terenie całego obiektu.
 9. Na terenie obiektu obowiązuje zakaz spożywania alkoholu.
 10. Przed wyjściem z pokoju prosimy o zamknięcie okien, wyłączanie światła i wszelkich urządzeń elektrycznych oraz dokręcenie kurków  w kranie.
 11. Prosimy o zamykanie swoich pokoi na klucz – nie bierzemy odpowiedzialności za pozostawione rzeczy na terenie całej posesji. Opłata za zagubienie kluczy wynosi 20 złotych.
 12. Goście odpowiadają materialnie za wszelkie uszkodzenia oraz zniszczenia powstałe z ich winy lub z winy ich podopiecznych.
 13. Parking na terenie posesji jest przeznaczony tylko dla gości naszego obiektu. Parking jest bezpłatny oraz niestrzeżony. Nie ponosimy odpowiedzialności za pojazdy pozostawione na parkingu oraz rzeczy w nich znajdujące się.
 14. Ilość osób zajmujących pokój nie może być większa niż ustalona z właścicielem obiektu. Osoby odwiedzające naszych gości proszone są o opuszczenie obiektu do godziny 22.00.
 15. W przypadku zauważenia jakichkolwiek nieprawidłowości lub usterek prosimy o niezwłoczne poinformowanie recepcji.
 16. Zapoznanie się z powyższym regulaminem jest obowiązkiem każdego z gości. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia od przestrzegania zasad w nim zawartych.

 

 

Dziękujemy za przestrzeganie wyżej wymienionych zaleceń. Mamy nadzieję, że będziecie Państwo zadowoleni z pobytu w naszym Ośrodku. Życzymy miłego wypoczynku i zapraszamy do ponownego odwiedzenia